Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

В сучасних транспортних засобах масло і різні технічні рідини заливаються в двигун і вузли трансмісії. В інструкції до експлуатації машин (сервісній книжці) автовиробник дає рекомендації, які саме склади слід використовувати. Своєчасна і грамотна заміна масла і тих. рідин гарантує вірну та тривалу службу транспортного засобу. Тому таку операцію слід проводити регулярно і бажано в умовах професійного автосервісу.

Заміна масла - правила і особливості

В автомобільних системах масло виконує кілька важливих функцій. Воно забезпечує:
 • охолодження ДВС, відводячи на піддон картера тепло від камери згоряння палива;
 • захист від зносу і тертя рухомих деталей мотора;
 • запобігання двигуна від корозії, всіляких забруднень;
 • зниження втрат енергії, що витрачається на опір тертю.
Заміна масла в двигуні зазвичай здійснюється через кожні 7-15 тисяч кілометрів пробігу. Конкретний часовий інтервал проведення такої процедури залежить від:
 • типу використовуваного масла (мінеральне, синтетичне, напівсинтетичне);
 • якості палива, що заливається;
 • манери водіння автомобіля;
 • кліматичних і дорожніх умов, в яких експлуатується транспортний засіб.

Визначитися з необхідністю заміни масла в ДВС можна по всім відомому народному способу. Потрібно вийняти щуп з бака і подивитися на стан рідини. Якщо масло прозоре, міняти його не потрібно. В інших випадках (зміна кольору, наявність домішок, чорного відтінку) слід відправлятися на станцію техобслуговування і заливати новий склад.

Відзначимо, що масло міняється разом з масляним фільтром. Також перед процедурою рекомендується виконувати промивання двигуна за допомогою спеціальної речовини. Воно заливається в мотор перед відкачуванням старого масла. Промивання дозволяє якісно очистити стінки і важкодоступні ділянки ДВС від залишків зливається рідини.

Заміна масла в коробці передач здійснюється кожні 30-150 тисяч кілометрів пробігу. Цей вузол автомобіля забезпечує швидкий і плавний розгін машини, будучи «посередником» між приводом на колеса і мотором. Масло в диференціалах і роздавальної коробці рекомендується оновлювати кожен 20000 км.

Терміни заміни технічних рідин

Двигуни сучасних автомобілів функціонують при високих температурах і потребують охолодження. Для цієї мети використовується антифриз. Ця рідина попереджає перегрів мотора транспортного засобу. Міняти її рекомендується кожні 1-2 роки або через 40 тис. Км пробігу. Якщо цього не робити, небезпека пошкодження ДВС і виходу його з ладу суттєво збільшується.

Не менш важливо відстежувати кількість і якість гальмівної рідини. За регламентом заміна цього складу виконується через 30-40 тис. Км пробігу. Але таку операцію бажано проводити негайно в таких випадках:
 • після ремонту гальмівної системи;
 • при тиску «в підлогу» педалі гальма;
 • при зниженні рівня рідини або зміні її кольору.
Довіряти заміну масла і тех. рідин «народним умільцям», здійснювати процедуру самостійно не рекомендується. Ці операції повинні виконувати професіонали. Фахівці автоцентру Bavaria гарантують:
 • грамотну діагностику тех. рідин ареометром і спеціальним тестером;
 • якісну заміну технічних рідин - використовуємо сертифіковані склади;
 • оперативне проведення всіх необхідних робіт.

Потрібна заміна масла і тех. рідин? Звертайтеся в наш автотехцентр!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі