Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

При будь-яких погодних умовах водій повинен мати хороший огляд ситуації на дорозі. З цієї причини досвідчені та відповідальні автовласники завжди стежать за станом лобового і інших стекол свого транспортного засобу. Спеціальний догляд за ними, званий антидощ, дає можливість істотно збільшити безпеку руху та знизити ризик ДТП, обумовлених поганою видимістю.

Навіщо потрібна обробка скла антидощ

В процесі експлуатації авто частинки піску і пилу потрапляють на лобове скло. На ньому в результаті такого впливу з'являється безліч дрібних подряпин і мікровідколи, його поверхня стає шорсткою. Через це крапельок води під час дощу стає набагато простіше зачепитися за скло і досить довго залишатися на ньому.

Регулярне вплив вологи призводить з часом до утворення водного каменю. Він у вигляді мінеральних відкладень залишається на склі після кожного дощу. Вплив на такі забруднення ганчіркою під час мийки автомобіля, щітками склоочисника призводить до появи все більшої кількості нових подряпин. У них при будь негоді забивається бруд.

На стеклах починає утворюватися каламутна тонка плівка, що складається з суміші залишків пального, технічних рідин, хімічних речовин, смол, дорожнього пилу. Двірники лише розмазують цей «коктейль». І через деякий час на лобовому склі починають «красуватися» незмивні розлучення, які значно погіршують огляд.

Ця проблема в даний час вирішується за допомогою спеціального гідрофобного покриття Антидождь. Воно наноситься на скла транспортного засобу і робить їх гладкими. На таких поверхнях дощові краплі довго не утримуються, а стікають потоками. Обробка водовідштовхувальним покриттям дає і інші важливі результати:
  • запобігає шкідливому впливу на скла ультрафіолетового випромінювання;
  • перешкоджає утворенню крижаного тонкого насту в зимовий період;
  • дозволяє рідко користуватися двірниками (їх включають лише у випадках дуже сильних опадів);
  • не дає частинкам грязі і пилу налипати на лобове скло.

Професійна обробка скла Антидощем

Зараз у вільному продажу є безліч різноманітних гідрофобних складів. На жаль, далеко не всі вони дають хоч який-небудь реальний ефект. Навіть якщо автомобіліст купить по-справжньому якісне засіб, через нестачу досвіду він просто-напросто не зможе грамотно скористатися ним. З цієї причини послугу Антидождь найкраще замовляти в професійному сервісі. Його фахівці точно знають, як потрібно застосовувати водовідштовхувальні склади.

У студії детейлінг Bavaria обробка лобового скла проводиться по єдино правильною і гарантує відмінний результат схемою:
  • Скло ретельно очищається. Для цих цілей застосовується фетровий коло і спеціальна паста. Вони видаляють смоговую плівку, частинки асфальту, бітуму та інші забруднення на склі.
  • Оброблювана поверхня полірується, що дозволяє видалити з неї невеликі шорсткості і нерівності, а потім обезжиривается.
  • На скло наноситься і рівномірно розподіляється гідрофобний склад.

Ми працюємо з оригінальною автохимией перевірених виробників і гарантуємо якісну обробку скла антидощ, після якої вони залишаються чистими протягом 6-12 місяців в залежності від того, в яких умовах буде експлуатуватися автомобіль. Звертайтеся в студію детейлінг Bavaria!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі