Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Механічні і хімічні впливи, волога у вигляді снігу і дощу, ультрафіолетове випромінювання є головними ворогами кузова сучасного автомобіля. Вони знижують яскравість лакофарбового покриття, призводять до корозії металу, утворення на ньому подряпин, невеликих сколів і замутнений. Найбільш інноваційним і ефективним способом захисту кузова від таких негативних впливів є нанесення на нього керамічного покриття, що додає оброблюваної поверхні приємний для ока дзеркальний блиск і ідеальну гладкість.

Особливості керамічного покриття

Цікавить нас покриття являє собою особливу композицію, яка захищає кузов транспортного засобу від різноманітних впливів навколишнього середовища. До її складу зазвичай входять природні мінерали, полімери, кварцовий пісок, органічні розчинники кремнію, а також:
  • діоксид титану, який відповідає за сяйво обробленої поверхні;
  • оксид алюмінію, що підвищує термостійкість і водовідштовхувальні властивості металу;
  • різні поверхнево-активні речовини.
Керамічне покриття має масу переваг в порівнянні зі звичайними полиролями, застосовуваними для захисту кузова машини. Його основні переваги наступні:
  • Забезпечує довготривалий захист ЛКП, тримається на кузові до 2-3 років.
  • Підсилює колірну контрастність і насиченість авто. Кераміка захищає емаль від блеклости і раннього вигоряння.
  • Значно (в 2-3 рази) зміцнює ЛКП.

Транспортний засіб з нанесеним керамічним покриттям потрібно мити набагато рідше. Це дозволяє автовласникам економити чималі фінансові кошти.

Етапи нанесення кераміки

Дотримання технології обробки кузова авто захисним покриттям гарантує отримання якісного результату операції. Спочатку машину ретельно миють із застосуванням складів, які забезпечують глибоке очищення лакофарбового шару. Під час цієї процедури необхідно домогтися того, щоб на оброблюваної поверхні не залишилося жодного стороннього речовини і забруднення. Після просушування кузова здійснюються такі дії:

  • Кераміка наноситься на кузов транспортного засобу. За допомогою губки склад рівномірно розподіляється по поверхні.
  • Протягом 40-60 хвилин чекають застигання захисного покриття. За цей час вся волога, наявна в полімерному складі, випаровується. На кузові утворюється міцна кристалічна решітка.
  • Покривають кузов наступним шаром кераміки. Чекають його затвердіння.

При необхідності наноситься до 5 шарів керамічного покриття. На фінальному етапі робіт полірують оброблений кузов. Після такої процедури машину рекомендується не мити протягом 2-3 тижнів. Це дозволить покриттю набрати максимальну міцність.

Послуга професійної обробки кузова автомобіля надійними та ефективними керамічними складами з високими захисними властивостями доступна в студії детейлінг Bavaria. Ми використовуємо кошти від провідних світових виробників і даємо гарантію на проведені роботи. З нашою допомогою ваше авто засяє! Телефонуйте нам!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі