Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Технологія беспокрасочного видалення вм'ятин - PDR, дозволяє швидко і якісно відновити пошкоджені елементи кузовів сучасних транспортних засобів. Вона реалізується за рахунок механічного впливу на проблемні ділянки з зовнішньої і внутрішньої сторони спеціальними пристосуваннями і інструментами.

Ключові переваги PDR

Методика видалення вм'ятин без фарбування в розвинених зарубіжних країнах використовується з 1960-х років. Широке поширення вона набула в 1980-х, а в країнах колишнього СРСР вона почала застосовуватися відносно недавно, швидко завоювавши популярність. До основних переваг цієї технології відносять:

  • високу швидкість проведення робіт і їх відмінний результат;
  • відсутність необхідності в розбиранні транспортного засобу;
  • залишаються гарантійні зобов'язання автовиробника, так як заводське лакофарбове покриття не порушується;
  • не потрібно здійснювати шпаклювальні роботи.

Технологія передбачає використання спецінструментів з різними за формою, товщині, виду вигину і розміром наконечниками, ламп і відображають панелей.

Які вм'ятини усуваються без фарбування

Методика PDR підходить для будь-яких елементів кузова, на яких відсутній сильна розтягнутість металу, а заводське ЛКП не має пошкоджень. Найчастіше беспокрасочное технологія використовується для видалення вм'ятин на:
  • Дахах і стійках транспортних засобів. Дефекти на цих частинах утворюються при падінні снігу, сторонніх предметів. PDR легко справляється із завданням щодо усунення вм'ятин будь-яких розмірів на дахах авто.
  • Передніх крилах. При пошкодженні ці елементи зазвичай змінюються на нові. Але в цьому немає необхідності при використанні описуваної технології.
  • Задніх дверей, багажнику. Подібні деформації зазвичай виникають при русі авто заднім ходом в темний час доби або умовах поганої видимості.

В автоцентрі Bavaria працюють досвідчені майстри, які пройшли спеціальне навчання і мають професійні навички, що дозволяють їм швидко і якісно усувати практично будь-які вм'ятини на автомобілі. Телефонуйте нам, якщо зацікавлені в гарантовано результативному беспокрасочное ремонті кузова свого залізного коня!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі