Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Після кузовного ремонту транспортний засіб, як правило, потребує фарбування, так як його ЛКП пошкоджується при ДТП або безпосередньо в процесі виконання відновлювальних робіт. І в цьому випадку величезне значення має грамотний і точний підбір кольору лакофарбового покриття. Якщо ця операція буде здійснена неправильно, естетичні характеристики автомобіля значно погіршаться.

Як підбирається фарба для авто

За підбір кольору відповідає колорист. Саме від його професійних навичок і кваліфікації залежить, чи буде транспортний засіб після ремонтних робіт таким же привабливим зовні, як і раніше. Фахівці автосервісу Bavaria підбирають фарбу максимально відповідально. Ця процедура виконується:

  • За кодом фарби або VIN-коду.
  • Методом комп'ютерного підбору.

Перший спосіб не вимагає від власника автомобіля додаткових фінансових витрат. Код фарби автовиробники зазвичай вказують на спеціальній наклейці. Її розміщують в багажнику або на центральних стійках транспортного засобу.

Якщо VIN-коду немає, колір підбирається за допомогою комп'ютера. Ця технологія дає стовідсоткову гарантію на те, що відтінок свіжого ЛКП не відрізнятиметься від заводського. Методика передбачає використання спектрофотометра. Він являє собою спеціальний прилад, призначений для сканування та аналізу фарби з подальшою видачею формули, в якій чітко вказується, з яких конкретно інгредієнтів складається «рідний» лакофарбовий шар автомобіля.

Ключові переваги комп'ютерного методу:
  • максимальна точність підбору;
  • не потрібно фарбувати авто повністю і конкретний елемент транспортного засобу, щоб переконатися в збігу старого і нового кольорів;
  • немає необхідності робити з'їм заводського ЛКП для фарбування;
  • в ряді випадків можна не виконувати демонтаж деталі, призначеної для фарбування.

Професійний підбір фарби в автоцентрі Bavaria

Наші фахівці точно знають, як повернути лакофарбовому покриттю машини, що побувала в ДТП, колишню красу і елегантність.

Сам процес проходить за певним алгоритмом. Колорист, керуючись отриманою формулою, виготовляє невелику кількість фарби. Вона використовується для тестового фарбування. Після висихання зразка проводиться його порівняння з ЛКП автомобіля. Якщо відтінки відрізняються, склад фарби коригується, всі операції повторюються. Так відбувається до тих пір, поки отриманий склад повністю не збіжиться з відтінком лакофарбового покриття транспортного засобу.

Автоцентр Bavaria дає гарантію на високу якість послуги підбору кольору для будь-яких автомобілів. Телефонуйте нам!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі