Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Від стану ходової частини безпосередньо залежить безпека пересування автомобіля, його водія і пасажирів. Цей вузол транспортного засобу піддається максимальним навантаженням. Тому до питань його обслуговування кожен власник машини повинен ставитися максимально відповідально. Діагностику ходової слід проводити не рідше ніж раз на рік або через кожні 10-16 тисяч кілометрів пробігу, і відразу усувати всі виявлені в ході перевірки несправності.

Коротко про пристрій ходової частини

Що нас цікавить вузол транспортного засобу - це сукупність елементів рульового управління, підвіски, системи приводу і гальм. Вони забезпечують контакт машини з дорогою, впливають на безпеку і комфорт їзди на автомобілі, задають характер його руху. До основних елементів ходової, які схильні до поломок і швидкого зносу, відносять:

  • Важелі підвіски. Виготовляються з металу. Відповідають за кинематику функціонування підвіски, забезпечують кріплення коліс з кузовом. В процесі експлуатації на важелях з'являються тріщини, обумовлені структурними руйнуваннями металу. Нерідко ці елементи деформуються.
  • Кульові опори і сайлентблоки. Деталі з гуми і металу, що встановлюються на ділянках з'єднання важеля підвіски з кузовом. Вони часто ламаються і вимагають заміни.
  • Пружини. Підтримують транспортний засіб над дорогою. Ламаються вони досить рідко, але зате можуть просідати, що зменшує кліренс машини, або лопатися.
  • Амортизатори. Забезпечують контакт колеса з землею. Всередині у них встановлені клапани, які схильні до частих поломок. Друга поширена проблема з амортизаторами пов'язана з втратою ними герметичності.
  • Стабілізатор поперечної стійкості. Не дає машині перевернутися, знижує бічні крени. Конструктивно являє собою відносно простий пристрій. Його ремонт може знадобитися при поломці тяг, сильному зносі втулок, появі тріщини в стабілізаторі.

Ще один важливий елемент підвіски - маточина і її підшипник. Про несправності останнього сигналізує люфт і сторонній шум. Якщо вчасно не замінити підшипник, у машини просто на ходу може відвалитися колесо.

Професійний ремонт ходової

При виникненні проблем з підвіскою потрібно відразу звертатися в автотехцентр за кваліфікованою допомогою. Майстри проведуть діагностику, виявлять проблемний елемент і за допомогою спеціального інструменту зроблять його заміну. Самому займатися ремонтом ходової частини небажано, так як цей процес має ряд підводних каменів, розібратися з якими можуть тільки підготовлені люди.

Автосервіс Bavaria працює за найсучаснішими технологіями, що гарантує якісний і доступний за ціною ремонт ходової частини. Наш колектив складається з висококласних майстрів, які відповідально виконують свою роботу і пропонують клієнтам найбільш прийнятні способи усунення проблем з підвіскою різних транспортних засобів. Телефонуйте в наш автоцентр і користуйтеся повністю справним автомобілем!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі