Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Одним з найскладніших видів ремонту автомобіля вважаються роботи по відновленню геометрії його кузова. На сучасних автосервісах вони виконуються за допомогою стапеля. Це обладнання дає можливість уникнути витрат на заміну пошкоджених елементів транспортного засобу, що відчутно знижує фінансові витрати на кузовні роботи.

Принципи відновлення геометрії кузова

Ремонт на стапелі вимагає складання поетапного алгоритму проведення робіт і особливої точності виконання всіх операцій. Схематично його принцип виглядає наступним чином:
  • Кузов одночасно розтягується в трьох площинах.
  • Проводиться моделювання удару, яке отримав кузов під час дорожньо-транспортної пригоди, в протилежну сторону.
  • Визначаються контрольні заводські точки, за якими і здійснюються відновлювальні заходи.

На стапелі машина фіксується на спеціальній рамі або платформі. Пошкоджена частина транспортного засобу піддається багатотонним розтягують і стискає зусиллям. Це дозволяє відновити геометрію навіть сильно пошкоджених кузовів.

Стапелі відрізняються один від одного технічними можливостями і експлуатаційними особливостями. Їх ділять на кілька видів:
  • Рамний стапель. Підходить для ремонту легкових автомобілів з ушкодженнями середнього рівня тяжкості.
  • Платформний стенд. Потужне обладнання для будь-яких (і легкових, і вантажних) машин.
  • Міні-стапель. Застосовується для нескладних відновлювальних робіт.

Укомплектований стапель будь-якого виду складається з підйомної рами (платформи), опорних кромок, силових веж, домкратів і підйомників.

Якісні роботи на стапелі в автоцентрі Bavaria

Наш автосервіс пропонує професійні послуги з відновлення геометрії кузовів різних транспортних засобів. Досвідчені майстри оглядають авто, аналізують наявні пошкодження і складають план проведення необхідних заходів.

Ми гарантуємо, що після виконання всіх запланованих робіт будуть повністю відновлені початкові геометричні і міцності кузова. А додаткові заходи - рихтування, зачистка, шліфування і подальша фарбування, дозволять повернути машині і її привабливий зовнішній вигляд.

Наші фахівці пройшли спеціальне навчання з питань кузовного ремонту на стапелі. Ми використовуємо сучасне обладнання відомих світових брендів і технології, схвалені провідними автовиробниками. Якщо ваше авто потребує кваліфікованого і гарантовано результативному відновленні геометрії кузова, звертайтеся в автоцентр Bavaria.

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі