Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

При кожній поїздці лакофарбове покриття транспортного засобу піддається різним хімічними і механічних впливів. Вони стають причиною появи на кузові авто відколів, тріщин, потертостей і подряпин. Ефективно захистити ЛКП машини від негативних впливів навколишнього середовища дозволяє антигравійна плівка. Цей недорогий матеріал користується заслуженою популярністю серед вітчизняних автомобілістів, які звикли дбати про своєму залізному коні.

Антигравійне плівки - навіщо потрібні і якими бувають

Описувані плівки являють собою спеціальні покриття, що запобігають корозії і захищають кузов автомобіля і його окремі елементи від пошкоджень, що викликаються гілками дерев, брудом, гравієм, вологою, дрібними предметами, агресивними хімічними сполуками. Вони виготовляються з різних матеріалів. Найбільшого поширення набули вінілові і поліуретанові антигравійне плівки.

Вінілові покриття виробляються з литої методикою. Вони можуть застосовуватися для захисту всього кузова, так як характеризуються високим показником гнучкості. За рахунок цього плівка без проблем повторює всі вигини і опуклості кузова транспортного засобу. Вінілові вироби відмінно захищають ЛКП від ультрафіолету, який стає причиною вигоряння фарби. Ще одне їх перевага - доступна ціна.

Поліуретанові плівки по міцності і експлуатаційним показниками краще вінілових. Але і коштують вони дорожче. Поліуретанові покриття рекомендовані для захисту прямих частин і деталей автомобільних кузовів.

Також існують гібридні плівки. Вони увібрали в себе переваги вінілових і поліуретанових виробів. Гібридні покриття є еластичними, міцними і прозорими. З їх допомогою можна захищати від негативних впливів і викривлені, і прямі елементи кузова.

Виділимо основні переваги сучасних антигравійного плівок:
 • довговічність - покриття тримається на кузові і виконує свої завдання до 5-7 років;
 • простота монтажу на поверхню за умови, що роботи виконуються професіоналами, які мають відповідну кваліфікацію;
 • стійкість до впливу хімічних сполук і реагентів;
 • ефективний захист кузова від механічних впливів;
 • стійкість до температурних перепадів.

Якісні антигравійне плівки не деформуються з часом. Вони не змінюють колір кузова, так як є прозорими. При пошкодженні такі покриття легко поліруються.

Правила та особливості установки плівки

У студії детейлінг автоцентру Bavaria антигравійне покриття монтується з дотриманням всіх вимог, що висуваються до таких операцій. Ми рекомендуємо встановлювати захисні плівки на:
 • крила задніх і передніх коліс;
 • фронтальну частину капота;
 • бампери;
 • тильні сторони бічних дзеркал;
 • пороги і дверні прорізи;
 • підфарники і фари.

Якщо фінансове питання автомобіліста не хвилює, бажано покривати антигравійної плівкою весь кузов машини. У цьому випадку захист автомобіля буде максимальною.

Процес установки плівки включає в себе кілька стадій. Спочатку майстри готують кузов до обклеювання. Старі авто за допомогою спеціальних хімічних засобів і інструменту ретельно зачищаються і поліруються з метою видалення з кузова сильних і в'їдаються забруднень, помутнінь лакофарбового покриття, відколів і подряпин. Нову машину досить просто добре помити мильним розчином і знежирити.

Після цього приступають безпосередньо до монтажу покриття:
 • Плівка розкроюється на шматки необхідних форм і розмірів по шаблонах (лекалами).
 • Отримані заготовки наклеюються на призначені для них елементи кузова. Операція виконується за допомогою фена або пристрою, що подає на плівку гаряча пара. Такий вплив робить захисне покриття м'яким і еластичним. Це спрощує процес обклеювання та виключає ризик появи під плівкою повітряних бульбашок.
 • Оброблені поверхні просушиваются. Водій може сідати за кермо свого транспортного засобу і вирушати в дорогу.

Звертайтеся в автосервіс Bavaria, якщо хочете надійно захистити кузов свого автомобіля від різних механічних і хімічних впливів!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі