Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Грамотно виконана поліровка кузова додає автомобілю презентабельний вигляд, відновлює первозданну гладкість і шикарний блиск лакофарбового покриття, очищає його від забруднень і усуває дрібні пошкодження. Така операція, крім того, дає можливість запобігти корозійні процеси. Тому вона рекомендована в якості відмінного профілактичний засіб для захисту кузова.

Коротко про технологію професійної полірування

За один раз якісно відполірувати кузов транспортного засобу, який активно експлуатується, практично неможливо. Подібна операція в нашій студії детейлінг зазвичай ділиться на кілька етапів. Спочатку ми аналізуємо стан ЛКП, визначаємося з наявними дефектами і розробляємо план робіт.

Грубі дефекти з кузова наші фахівці видаляють мелкоабразівной шкіркою. Вона дозволяє прибрати проблемний мікрошар ЛКП. Після цього виконується відновна поліровка за допомогою спеціальної абразивної пасти.

На останньому етапі проводиться захисна поліровка. Для неї використовується неабразивні паста. Вона підсилює блиск кузова і додає лакофарбового покриття додаткові захисні властивості.

Всі описані заходи виконуються в добре провітрюваному боксі, де на машину не падають прямі промені сонця. Наші майстри ретельно миють автомобіль, видаляють з нього всі забруднення. Перед стартом запланованих робіт все гумові та пластикові частини кузова обклеюються малярським скотчем.

Правила і тонкощі професійної полірування

Для виконання заходів по наданню кузову авто бездоганного зовнішнього вигляду необхідно використовувати різні пасти і спеціальні склади. Вони підбираються з урахуванням стану ЛКП, складності і кількості наявних на ньому пошкоджень і дефектів. Роботи виконуються за допомогою:
  • різних полірувальних кіл;
  • спеціальної машинки;
  • рушників і серветок з мікрофібри.

У більшості випадків первинна полірування проводиться середнім або грубим кругом і среднеабразівним складом. Обороти машинки в хвилину при такій обробці не повинні перевищувати показника в 1-2 тисячі. Полірувальна налаштування не притискається до кузова надто сильно, так як це може привести до пошкодження ЛКП. Максимально акуратно майстер обробляє ребра і кути кузова.

Полірування піддаються невеликі ділянки покриття. Кожен з них після обробки протирається мікрофіброю. Майстер оцінює якість полірування окремої ділянки і переходить до наступного.

Після відновної поліровки ЛКП на транспортному засобі буде виглядати як новий. Але в такому стані кузов пробуде при експлуатації машини недовго (3-5 місяців). Щоб закріпити отриманий результат, ми виконуємо захисну поліровку. Вона робиться безабразивних пастою, м'яким кругом, який обертається зі швидкістю до 3,5-4 тисяч оборотів в хвилину. Захисна поліровка ефективно захищає відновлене ЛКП від:

  • механічних впливів;
  • вологи;
  • хімічних речовин;
  • ультрафіолетового випромінювання.

Ми знаємо, як зробити кузов вашого автомобіля бездоганно красивим! Звертайтеся в детейлінг-студію Bavaria.

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі