Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Електронні системи забезпечують безпечну і стабільну експлуатацію сучасного автомобіля. Якщо в них з'являються помилки, це може стати причиною порушень в роботі систем автомобіля і їх відмови в потрібний момент, на заміну яких доведеться витратити чималі фінансові кошти. Уникнути несправностей і збоїв у роботі складної електроніки дозволяє комп'ютерна діагностика транспортного засобу. Така перевірка передбачає зчитування кодів помилок функціонування ключових агрегатів і вузлів авто і їх обробку.

Головне про діагностику електроніки

Електронне та електричне обладнання ТЗ складається з ряду систем - харчування, газорозподілу, запалювання, змащення рухомих механізмів і частин, охолодження мотора, коробки передач, гальм, пасивної безпеки і інших. Всі вони оснащуються датчиками, які постійно контролюють їх роботу, і передають зібрану інформацію в центральний ЕБУ.

В процесі діагностики електроніки відбувається зчитування параметрів роботи ключових автомобільних систем. Отримані дані формуються в єдиний звіт про виявлені помилки. Вони розшифровуються і дають уявлення про проблеми, які є в вузлах і агрегатах транспортного засобу, істотно спрощують процес пошуку серйозних несправностей.

Для перевірки електроніки використовуються багатофункціональні стенди, спеціальні сканери (дилерські, мультимарочні), рідери (переносні зчитувачі), які приєднуються до діагностичного роз'єму ТС. Таку процедуру рекомендується виконувати регулярно. Терміни її проведення вказані в Сервісній книжці автомобіля.

Планові перевірки зазвичай здійснюються щорічно за умови, що бортовий комп'ютер не видає повідомлення про помилки. Позачергову діагностику слід виконувати у випадках, коли водій помічає зміни в поведінці своєї машини, чує незвичайні шуми, звуки, стуки.

Етапи проведення діагностики електроніки

Процедура не займає багато часу. Комплексна діагностика виконується в кілька послідовних стадій:
  • Проводиться загальна комп'ютерна перевірка. Вона не вимагає запуску ключових систем автомобіля і дає можливість оцінити роботу генератора, АКБ, з'єднань і елементів електронного та електричного обладнання.
  • Виконується динамічна діагностика. Авто ставиться на стенд з датчиками. На комп'ютер надсилаються відомості про роботу систем.
  • Відбувається дешифрування отриманих кодів помилок.

Досвідчені майстри автоцентру Bavaria виконують якісну діагностику електроніки різних транспортних засобів із застосуванням найсучаснішого і офіційно сертифікованого обладнання. Гарантуємо всім своїм клієнтам прийнятні ціни на послуги і бездоганно високий рівень їх надання. Записуйтеся на комп'ютерну діагностику в наш автосервіс.

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі