Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Кузов є основою транспортного засобу, яка захищає його ключові частини, а також салон він ушкоджень. Цей своєрідний «скелет» постійно відчуває механічні навантаження. Через сутички з перешкодами, при ДТП і просто в процесі експлуатації на кузові з'являються різноманітні пошкодження, вм'ятини. Усунути їх дозволяє рихтування. Вона являє собою комплекс заходів, спрямованих на відновлення деформованої форми кузова.

Види і особливості рихтування

В автоцентрі Bavaria рихтувальні роботи виконуються за добре зарекомендували класичним і інноваційним методикам. Наші майстри повертають кузову привабливий зовнішній вигляд максимально дбайливо і ефективно, зберігаючи первісну естетику екстер'єру машини. Якісна рихтування дає можливість відновити бампери, пороги, двері, дах, крила, капот і кришку багажника транспортного засобу.

Фахівці автосервісу перед початком робіт уважно оглядають проблемне авто і дають його власникові адекватні рекомендації. Іноді раціональніше буде замінити деформовану деталь, ніж витрачати гроші на її відновлення. В інших випадках рихтування виконується за оптимальною для конкретної ситуації технології.

Важливо розуміти, що кузов автомобіля відновлюється не тільки для додання йому зовнішньої привабливості. Ця операція має і важливе практичне значення з наступних причин:
  • деформації на кузові погіршують керованість машини;
  • на пошкоджених ділянках розвиваються корозійні процеси, які дуже швидко виводять з ладу всі лакофарбове покриття автомобіля;
  • пошкодження крил викликають заклинювання коліс;
  • серйозні деформації кузова виводять з ладу робочі частини транспортного засобу;
  • вм'ятини на багажнику, дверях можуть стати причиною їх заклинювання.

Варіанти проведення рихтувальних робіт

Наші майстри використовують різні методики усунення вм'ятин і деформацій на кузовах машин. Коротко опишемо види рихтування:
  • Класична технологія. Виконується за допомогою різних оправок, гумових молотків, присосок, іншого спеціального інструменту.
  • Вакуумне рихтування.
  • З використанням споттера і апарату для контактного зварювання.

Якщо кузов має серйозні пошкодження, застосовується технологія витягування його на стапелях. Вона реалізується за допомогою дорогого устаткування. Работаем с металлическими и алюминиевыми поверхностями. 

Потрібна якісне і гарантовано результативне рихтування кузова? Звертайтеся до майстрів автосервісу Bavaria!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі