Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Система кондиціонування створює в салоні автомобіля оптимальний мікроклімат і робить поїздки максимально комфортними. Вона вимагає професійного обслуговування, яке полягає не тільки в заправці холодоагенту, а й в регулярному антибактеріальному чищенні, що гарантує подачу в салон чистого і безпечного для здоров'я людини охолодженого повітря.

Навіщо потрібна чистка та дезінфекція

Система кондиціонування в сучасних транспортних засобах заповнюється спеціальним холодоагентом. Він прямує на випарник і різко охолоджується, що призводить до утворення вологи на теплообміннику. Остання змішується з надходить разом з потоком повітря пилом.

З плином часу відбувається накопичення бруду на випарнику, через що на ньому починають розмножуватися бактерії, грибки. Ці мікроорганізми стають причиною погіршення самопочуття водія та пасажирів, викликають у них застуду, напади алергії, провокують виникнення більш серйозних хвороб. Антибактеріальна обробка знищує шкідливі бактерії і виключає ризик появи проблем зі здоров'ям.

Регулярне чищення кондиціонера потрібно і з інших причин. Вона дає можливість позбутися від потрапляють в систему дрібних комах, частинок рослин і бруду, що стають причиною погіршення її працездатності і неминучої поломки. Своєчасна обробка кондиціонерів, таким чином, продовжує термін їх служби і попереджає поява серйозних несправностей.

Порядок і особливості чистки і дезінфекції автокондиціонерів

Обробку системи клімат-контролю рекомендується проводити не менше 1 разу на рік. Оптимально виконувати цю операцію навесні, до початку літньої спеки. Зазвичай першим етапом обслуговування кондиціонера є заміна салонного фільтра, який може бути вугільним або звичайним. Потім виконується чистка його елементів:

  • ультразвуком;
  • стисненим повітрям.

Вибір конкретної методики залежить від рівня забрудненості випарника, а точніше його поверхні. Перший спосіб використовується у випадках незначних забруднень системи. Вона здійснюється за допомогою ультразвукового устаткування, яке працює при заведеному двигуні. Для чищення стисненим повітрям застосовується спеціальний компресор.

Після цього виконується антибактеріальна чистка кондиціонера з використанням дезінфікуючих складів. Така обробка гарантовано усуває:
  • неприємні аромати в салоні машини;
  • бактерії, що потрапили всередину кондиціонера;
  • різні алергени;
  • частинки нікотину, пилу, які скупчуються на випарнику.

Фахівці нашого автосервісу застосовують найсучасніше обладнання та якісні засоби для ефективної антибактеріальної обробки кондиціонерів. Звертайтеся до нас, якщо хочете в будь-яку спеку насолоджуватися прохолодою і чистим повітрям в салоні свого авто!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі