Клієнтам
Послуги

Зв'яжіться з нами

Замовити зворотній дзвінок

Пн-Сб, 9:00-19:00

Графік роботи
+38 048 794-56-54
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Під шумоізоляцією автомобіля розуміють комплекс спеціальних заходів, які націлені на підвищення комфорту водія транспортного засобу і його пасажирів. При грамотній реалізації вони ефективно запобігають потраплянню в салон сторонніх скрипів і стукотів, знижують вібрації, покращують звучання автомобільної акустики, виключають явища деренчання, підсилюють теплову ізоляцію.

Що потрібно знати про шумоізоляції

Додатковий захист автомобіля від сторонніх звуків, що дратують скреготом і вібрацій звичайно потрібно давно експлуатуються і недорогим автомобілям, в яких якісна заводська шумоізоляція спочатку не передбачена. Підвищити комфорт в салоні транспортного засобу можна різними способами. Умовно шумоізоляцію прийнято поділяти на:

  • часткову;
  • повну;

У першому випадку виконуються роботи по звукозащіте окремих частин автомобіля - багажника, підлоги або стелі салону, дверей, колісних арок і так далі. Повна шумоізоляція вимагає проведення комплексних робіт, спрямованих на максимальну звуко-, вібро- і термозахист салону. Вони виконуються за допомогою:

  • Вибродемпферов. Плитки бітумно-мастичного типу, які наклеюються на металеві частини кузова. Вони гасять вібрації від підвіски, трансмісії і мотора транспортного засобу.
  • Шумоізоляторів. Ці матеріали утеплюють капот і захищають салон від зовнішніх шумів. Їх укладають поверх вибродемпферов.
  • Поглиначів шуму. Високопористі м'які матеріали. Вони поглинають звукові хвилі з високою ефективністю (до 95%).
  • Антискрип. Спеціальні ущільнювачі, приглушающие биття і скрипи, що виникають в тязі авто, стиках панелей.

Роботи по комплексній шумоізоляції повинні проводитися в умовах автосервісу. Звукозахист окремих частин машини теоретично можна виконати і самостійно. Але гарантії, що такі роботи будуть по-справжньому результативними, немає ніякої.

Професійна шумоізоляції автомобіля

Комплексний захист транспортного засобу від шуму складається з декількох етапів. Спочатку виконується повне розбирання салону. Знімаються всі полки, стійки, пластик з багажника і порогів, крісла, кожухи і оббивка зі стелі і так далі. При необхідності демонтується торпеда. У деяких випадках її не чіпають.

Потім салон обезжиривается і починається безпосередньо процес монтажу обраних звукозахисних матеріалів. Першим шаром встановлюється віброізоляція. Після цього укладаються шумоізоляційні матеріали. Вони покривають до 90% всіх металевих поверхонь, наявних в салоні. Тут дуже важливо грамотно підібрати матеріали для захисту від сторонніх звуків для кожної ділянки.

Після виконання цих операцій загальний шум в салоні істотно зменшується. Але при цьому скрипи нікуди не зникають. Для їх усунення застосовуються спеціальні матеріали прокладок і стрічки для проклейки стиків, які ефективно гасять коливання.

Коли всі заплановані роботи закінчені, здійснюється складання салону. Після цього наші майстри перевіряють якість виконаних заходів і демонструють їх результат замовнику послуги. Записуйтеся на ефективну і адекватну за вартістю послугу шумоізоляції салонів транспортних засобів в студію детейлінг Bavaria - ви гарантовано залишитеся задоволені нашою роботою!

Розгорнути

Приклади робіт

Запишіться на огляд

Залиште ваші контактні дані, і ми передзвонимо вам щоб уточнити всі деталі